uber-login

 

Contact

Contact opnemen?

Wilt u meer over ons weten of wilt u reageren? Stuur ons een bericht, dan nemen wij contact met u op.

 

 

Bestuur

Martin den Hartog
voorzitter
m.den.hartog@ahzn.nl
076 5325256

Jaap Gootjes
penningmeester
j.gootjes@ahzn.nl
020  679 07 97

Marion Sonneveld
bestuurslid
m.sonneveld@ahzn.n

Meike van den Burgh – Smit
bestuurslid
m.vanderburgh-smit@ahzn.nl
035 67 28 751

Ingrid Heidema
bestuurslid
i.heidema@ahzn.nl
0229-384060

Saskia Teunissen
bestuursadviseur
s.teunissen@umcutrecht.nl
06 13 39 36 09

Adres

Associatie Hospicezorg Nederland
Valeriusplein 6
1075 BG Amsterdam

Twitter

@hospicezorg

Pin It on Pinterest

Share This